Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Xiaomi drīz atbrīvos elektriskās automašīnas

  |
07.04.2021
/ Skati: 1162

Xiaomi mērķis ir elektrisko transportlīdzekļu tirgus. Tieši šīs ziņas nāca no Ķīnas, kur nesen ar panākumiem beidzās vēl viena Pekinas auto izstāde, kas atnesa daudz skaļu ziņu autožurnālistiem no visas pasaules. Xiaomi, tāpat kā Apple, jau sen skatās sev jaunu virzienu, tāpēc drīz mēs redzēsim jaunu elektrisko transportlīdzekļu vilni.

Protams, tādiem gigantiem kā Xiaomi ir pietiekama pieredze elektronikā, un viņiem pat ir ievērojamas ražošanas iespējas litija jonu akumulatoru montāžai. Tomēr papildus tam automašīnai ir nepieciešama kvalitatīva platforma, pārdomāts interjers un daudzas citas detaļas, kurās šiem ražotājiem vienkārši nav pieredzes.


Par laimi, mūsdienu autobūves nozare aktīvi izmanto trešo pušu organizāciju ārpakalpojumus. Tātad Xiaomi jau ir noslēdzis ilgtermiņa partnerības līgumu ar Ķīnas uzņēmumu Great Wall Motor (GWM), kuram ir pietiekami daudz pieredzes un resursu pilnvērtīgu elektrisko transportlīdzekļu ražošanai.

Kopumā, ja GWM rūpējas par platformu un pašu automašīnu, un Xiaomi ražo akumulatorus un elektromotorus, no uzņēmējdarbības var iznākt noteikta jēga. Tomēr mums šķiet, ka šādas atšķirīgas ražošanas shēmas joprojām nespēj radīt unikālus un patiesi augstas kvalitātes produktus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju
Mercedes-AMG, oficiālā tūninga studija, kas strādā ar pazīstamu vācu koncerna automašīnām, ziņoja par vēl vienu panākumu. Šoreiz AMG burvji izgudroja jaudīgu hibrīddzinēju, kas ražo līdz 800 ZS. vilces spēks. Jaunais motors tiks uzstādīts uz AMG GT modeļa, kurš paātrinājuma dinamiku saņems mazāk nekā trīs sekundēs.

Volkswagen Transporter furgona vēsture

Volkswagen Transporter furgona vēsture
Pasaulslavenajam Volkswagen Transporter furgonam ir ārkārtīgi interesanta vēsture. Modelis ir parādījies ļoti daudzās filmās, un tas bija arī daudzos Eiropas, Amerikas un Austrālijas šoferos, kā rezultātā tas ieguva kulta statusu. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim par šī furgona vēsturi, kā arī pieminēsim tā mūsdienu iemiesojumu.

Aston Martin uzņēmuma pārskats

Aston Martin uzņēmuma pārskats
Aston Martin ir viens no tiem ražotājiem, kura vēsturi daudziem autobraucējiem klāj tumsa, taču droši vien katrs no jums ir dzirdējis par tā produktiem. Lielbritānijā bāzētais uzņēmums vairāk nekā simts gadus nodarbojas ar augstākās klases un sporta automašīnām, un ir izdevies nostiprināties ar saražoto modeļu augsto kvalitāti. Zemāk mēs jums pastāstīsim par šo uzņēmumu sīkāk.
banner2