Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Xiaomi drīz atbrīvos elektriskās automašīnas

  |
07.04.2021
/ Skati: 11 034

Xiaomi mērķis ir elektrisko transportlīdzekļu tirgus. Tieši šīs ziņas nāca no Ķīnas, kur nesen ar panākumiem beidzās vēl viena Pekinas auto izstāde, kas atnesa daudz skaļu ziņu autožurnālistiem no visas pasaules. Xiaomi, tāpat kā Apple, jau sen skatās sev jaunu virzienu, tāpēc drīz mēs redzēsim jaunu elektrisko transportlīdzekļu vilni.

Protams, tādiem gigantiem kā Xiaomi ir pietiekama pieredze elektronikā, un viņiem pat ir ievērojamas ražošanas iespējas litija jonu akumulatoru montāžai. Tomēr papildus tam automašīnai ir nepieciešama kvalitatīva platforma, pārdomāts interjers un daudzas citas detaļas, kurās šiem ražotājiem vienkārši nav pieredzes.


Par laimi, mūsdienu autobūves nozare aktīvi izmanto trešo pušu organizāciju ārpakalpojumus. Tātad Xiaomi jau ir noslēdzis ilgtermiņa partnerības līgumu ar Ķīnas uzņēmumu Great Wall Motor (GWM), kuram ir pietiekami daudz pieredzes un resursu pilnvērtīgu elektrisko transportlīdzekļu ražošanai.

Kopumā, ja GWM rūpējas par platformu un pašu automašīnu, un Xiaomi ražo akumulatorus un elektromotorus, no uzņēmējdarbības var iznākt noteikta jēga. Tomēr mums šķiet, ka šādas atšķirīgas ražošanas shēmas joprojām nespēj radīt unikālus un patiesi augstas kvalitātes produktus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Subaru Outback pieejams Eiropas tirgū

Subaru Outback pieejams Eiropas tirgū
Eiropā sākās Subaru Outback pārdošana, kas maksā aptuveni 41 tūkstošus eiro. Automašīna ir universāls un ir ideāls kā praktisks ģimenes modelis.

Lexus RX modeļa stāsts

Lexus RX modeļa stāsts
Mazais kompaktais krosovers Lexus RX oficiālās pirmizrādes laikā atstāja lielu iespaidu uz sabiedrību. Tik maza izmēra premium klases automašīna sākumā izraisīja neizpratni un pēc tam veselu virkni jautājumu. Tomēr, kad sabiedrība labāk iepazina jauno produktu, emocijas krasi mainījās, jo modelis izrādījās īsts atradums!

Mūsdienīgs elektriskais krosovers Li L9 ar iespaidīgu diapazonu

Mūsdienīgs elektriskais krosovers Li L9 ar iespaidīgu diapazonu
Li Xiang krosovers Li L9 ir lielisks ģimenes auto, kas var lepoties ar vairāk nekā 1000 kilometru nobraukumu. Šis jaunums ir kļuvis par konkurentu tādiem auto kā BMW X7, Range Rover un Mercedez-Benz GLS. Li L9 ir aprīkots ar hibrīdelektrostaciju ar diviem elektromotoriem, kas spēj saražot līdz 448 zirgspēkiem.
banner2