Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti
Tesla savu atpazīstamību auto pasaulē iemantoja kā pirmais ražotājs, kas piedāvāja tikai elektriskas automašīnas.
Jaunais ķīniešu elektroauto SsangYong Korando e-Motion ir ar akumulatoru darbināma parastā kompaktā SsangYong Korando versija, kas nesen izgājusi savu ceturto paaudzi. Modelis ar lieliem panākumiem tiek pārdots vietējā Ķīnas tirgū, kā arī tiek aktīvi eksportēts uz Eiropu, kur, pateicoties pieņemamai cenai, pulcē savu fanu armiju.
Ford Bronco ir tā pati mūžīgā klasika, kas ir iemīļota jau tā pastāvēšanas dēļ. Protams, modernais apvidus auto lielā mērā ir zaudējis savu agrāko brutalitāti, taču arī šādā formā auto ar prieku pērk amerikāņi no ārpuses, kuri mīl bezceļa režīmu un novērtē patiesi neatkarīgu piekari.
Ja vēl nesen Ford Mustang daudziem autobraucējiem asociējās ar V8 dzinējiem, litriem benzīna un izmeklētu zirgu bara neapturamo jaudu, tad mūsdienās viss strauji mainās. Tātad mūsu pārskatā pavisam jauns Ford Mustang Mach-E, kas ne tikai pārgāja uz elektrisko vilci, bet arī mainīja savu klasi no ponikas uz krosoveru.
Kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 parādījās Ķīnā tālajā 2005. gadā. Savas pastāvēšanas laikā modelis piedzīvojis pāris paaudžu maiņas, kā arī vairākus pārveidojumus, paspējot iemīlēt daudzus auto īpašniekus. Tajā pašā laikā par kanonisku tiek uzskatīta otrā krosovera paaudze, kas sērijā tika izlaista 2012. gadā.
Populārākais

Crossover Haval H6 saņēma foršu atjauninājumu

Crossover Haval H6 saņēma foršu atjauninājumu
Ķīniešu krosovers Haval H6 saņēma ļoti nopietnu atjauninājumu, kas ietekmēja ne tikai un ne tik daudz SUV izskatu, bet modeļa interjera dizainu un tehnisko aprīkojumu. Automašīna ir viens no Ķīnas autobūves flagmaņiem, kuru veiksmīgi pārdod Rietumu valstīs.

Lexus RX modeļa stāsts

Lexus RX modeļa stāsts
Mazais kompaktais krosovers Lexus RX oficiālās pirmizrādes laikā atstāja lielu iespaidu uz sabiedrību. Tik maza izmēra premium klases automašīna sākumā izraisīja neizpratni un pēc tam veselu virkni jautājumu. Tomēr, kad sabiedrība labāk iepazina jauno produktu, emocijas krasi mainījās, jo modelis izrādījās īsts atradums!

Subaru attīstības vēsture

Subaru attīstības vēsture
Subaru ir japāņu vieglo automašīnu ražotājs, kas izcēlās 90. gadu sākumā. Tieši šajā periodā šīs markas automašīnas pārpludināja Eiropas un Amerikas tirgus, un viņi sāka runāt par Japānas automobiļu rūpniecību visā pasaulē. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta šī uzņēmuma attīstības vēsturei, kā arī tā kāpumiem un kritumiem.
banner2