Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Ir zināms, kāds būs Ford Tourneo Courier 2024 pārdošanas sākumā

  |
02.08.2023
/ Skati: 1114

Pēc kravas Transit Courier amerikāņi iepazīstināja ar 2024. gada Ford Tourneo Courier pasažieru furgona izlaiduma versiju, kas līdzīgi būs aprīkots gan ar benzīna, gan elektrodzinēju. Neskatoties uz “papēža” ārējo līdzību ar kravas interpretāciju, atšķirības ir gan ārējā, gan iekšējā apdare.

Ražotājs nolēma dalīties ar elektromobili ar modernāku multimediju, platekrāna funkcionalitāti un ērtu virtuālo paneļa sistēmu. Tehniskā daļa joprojām sastāv no viena elektromotora 136 zirgspēkiem, kas atrodas uz automašīnas priekšējās ass. Videi draudzīgās versijas maksimālais ātrums sasniedz 145 km/h.


Savukārt benzīna iekšdedzes dzinējam ir pieteikti 125 ZS uz litru "Ecoboost" dzinēja ar manuālo vai robotizēto ātrumkārbu ar diviem sajūgiem. Pamata komplektācijā par papildus samaksu var uzstādīt kruīza kontroli, "aklo" zonu uzraudzību, automatizētu tālās gaismas optiku, zīmju atpazīšanu un elektronisko palīgu komplektu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ
Infiniti Q70 ir pakļauti spēcīgai atsaukšanai nopietnu dzenskrūves vārpstas problēmu dēļ. Un, lai gan kopējais automašīnu skaits ar bojātu daļu ir mazs - tikai 36 gabali, šīs darbības traucējumu līmenis ir patiešām nopietns. Kopumā parunāsim par visu sīkāk.

Pārskats par SUV Honda CR-V

Pārskats par SUV Honda CR-V
Uzņēmums Honda jau sen ir ierakstījis savu vārdu autobūves vēsturē, un tā modeļi ir arvien pieprasītāki visā pasaulē. Šajā pārskatā mēs pievērsīsimies Honda CR-V modelim, kas ir jaunās paaudzes krosovers, ko pārstāv perfekts tehniskais aprīkojums un ļoti patīkams dizains.

Mini JCW GP no Beek Auto Racing sniedz mājienus par sportu

Mini JCW GP no Beek Auto Racing sniedz mājienus par sportu
Neliela tūninga studija Beek Auto Racing, kas darbojas kopš 1992. gada, uzņēmās citu projektu, kura pamatā bija Mini JCW GP. Auto saņēma diezgan iespaidīgu atjauninājumu paketi, starp kurām, protams, liela uzmanība tika pievērsta kosmētikai un interjera dizainam. Tomēr iesim kārtībā.
banner2