Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Mini JCW GP no Beek Auto Racing sniedz mājienus par sportu

  |
12.02.2022
/ Skati: 1350
Neliela tūninga studija Beek Auto Racing, kas darbojas kopš 1992. gada, uzņēmās citu projektu, kura pamatā bija Mini JCW GP. Auto saņēma diezgan iespaidīgu atjauninājumu paketi, starp kurām, protams, liela uzmanība tika pievērsta kosmētikai un interjera dizainam. Tomēr iesim kārtībā.
Kopš dizaineri un dizaineri iecerējuši savu projektu kā sava veida sporta īpašo versiju, Mini JCW GP ir ieguvis jaunu jaudīgu atmosfērisko dzinēju, kas spēj nodrošināt līdz pat 320 ZS jaudu. un 450 ņūtonmetru vilces spēks. Turklāt bija atbalsts visu riteņu piedziņai, pateicoties variatoram, ko arī pievienoja autori.

Ārēji modelis saņēma sporta virsbūves komplektu, spoileri, optiku, unikālus oglekļa šķiedras virsbūves elementus, diskus un vairākas divu toņu virsbūves krāsas. Salonā tika nomainīta stūre, sēdekļi, kārtīgs, ātrumslēdzis un vēl tūkstotis sīkumu.
Kopumā Beek Auto Racing projekts izrādījās ārkārtīgi ziņkārīgs un interesants. Automašīna tiks izlaista tikai 70 eksemplāru ierobežotā tirāžā, tāpēc MINI zīmola faniem ir jāpasteidzas, lai būtu laiks iegūt šo skaisto vīrieti. Runājot par izmaksām, viņi sola to daudz neapgrūtināt.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Televizoru ražotāju Skywell ET5 elektriskā SUV testa brauciens

Televizoru ražotāju Skywell ET5 elektriskā SUV testa brauciens
Jaunizgatavotā Skywell ET5 krosovera testa brauciens tika veikts kalnainā apvidū ar stāvu reljefu, kas ļauj pareizi pārbaudīt šasiju, kā arī akumulatoru slodzi. Testu laikā automašīnai izdevās demonstrēt labus rezultātus attiecībā pret deklarēto realitāti. Ražotājs sola 400 kilometrus, kas ir identisks aizmugures piedziņas VW ID.3 ar akumulatora ietilpību 72 kWh.

Xiaomi drīz atbrīvos elektriskās automašīnas

Xiaomi drīz atbrīvos elektriskās automašīnas
Xiaomi mērķis ir elektrisko transportlīdzekļu tirgus. Tieši šīs ziņas nāca no Ķīnas, kur nesen ar panākumiem beidzās vēl viena Pekinas auto izstāde, kas atnesa daudz skaļu ziņu autožurnālistiem no visas pasaules. Xiaomi, tāpat kā Apple, jau sen skatās sev jaunu virzienu, tāpēc drīz mēs redzēsim jaunu elektrisko transportlīdzekļu vilni.

Interesantas sporta automašīnas no BMW

Interesantas sporta automašīnas no BMW
BMW specializējas premium klases automobiļu segmentā un reti ražo reālas sporta automašīnas, kas varētu stāvēt vienā līmenī ar Ferrari produktiem. Tomēr vēsture zina vairākus interesantus modeļus, kas agrāk ir veiksmīgi konkurējuši ar iepriekš minēto itāļu zīmolu. Turklāt BMW joprojām ražo vairākas labas sporta automašīnas, kas ir pelnījušas jūsu uzmanību.
banner2