Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Aston Martin uzņēmuma pārskats

  |
07.04.2021
/ Skati: 1248

Aston Martin ir viens no tiem ražotājiem, kura vēsturi daudziem autobraucējiem klāj tumsa, taču droši vien katrs no jums ir dzirdējis par tā produktiem. Lielbritānijā bāzētais uzņēmums vairāk nekā simts gadus nodarbojas ar augstākās klases un sporta automašīnām, un ir izdevies nostiprināties ar saražoto modeļu augsto kvalitāti. Zemāk mēs jums pastāstīsim par šo uzņēmumu sīkāk.

Aston Martin sāka savu ceļu vieglo automašīnu pasaulē tālajā 1913. gadā, kad uzņēmuma īpašnieks un dibinātājs piedalījās sacīkstēs ar savas konstrukcijas automašīnu. Mēs runājam par vēsturisko modeli Singer-10, kurš vēlāk ieguva kulta statusu.


20. gadsimta pirmajā pusē Aston Martin galvenokārt ražoja maza mēroga sacīkšu modeļus un turpināja aktīvi iesaistīties autosportā. Tikai līdz 60. gadu sākumam uzņēmums pārnesa vektoru uz lielāku tirgu un pārņēma vadītāju klasi, kas izrādījās ārkārtīgi veiksmīga.

Aston Martin automašīnas ieguva atzinību visā pasaulē, un pa tām sāka braukt izcili politiķi, uzņēmēji, aktieri un citas slavenības. Tādējādi uzņēmums saņēma taustāmu attīstības vektoru, kuru tas joprojām ievēro. Tomēr arī briti neaizmirst par savu sportisko pagātni, izlaižot vairākus sacīkšu modeļus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju
Mercedes-AMG, oficiālā tūninga studija, kas strādā ar pazīstamu vācu koncerna automašīnām, ziņoja par vēl vienu panākumu. Šoreiz AMG burvji izgudroja jaudīgu hibrīddzinēju, kas ražo līdz 800 ZS. vilces spēks. Jaunais motors tiks uzstādīts uz AMG GT modeļa, kurš paātrinājuma dinamiku saņems mazāk nekā trīs sekundēs.

Mercedes parādīja atjaunināto salona EQS

Mercedes parādīja atjaunināto salona EQS
Izskatās, ka gaismas interjera mode atkal ir atgriezusies. Par to liecina nesen parādītais pavisam jaunā Mercedes EQS salons, kas izgatavots gaišās krāsās un spīd ar tehnisko aprīkojumu un modernām iespējām. Kopumā vācieši beidzot ir noklasificējuši ilgi gaidītā jaunuma salonu, kuru mēs ātri pārdzīvosim šajā improvizētajā apskatā.

Interesantas sporta automašīnas no BMW

Interesantas sporta automašīnas no BMW
BMW specializējas premium klases automobiļu segmentā un reti ražo reālas sporta automašīnas, kas varētu stāvēt vienā līmenī ar Ferrari produktiem. Tomēr vēsture zina vairākus interesantus modeļus, kas agrāk ir veiksmīgi konkurējuši ar iepriekš minēto itāļu zīmolu. Turklāt BMW joprojām ražo vairākas labas sporta automašīnas, kas ir pelnījušas jūsu uzmanību.
banner2