Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Mercedes parādīja atjaunināto salona EQS

  |
07.04.2021
/ Skati: 11 032

Izskatās, ka gaismas interjera mode atkal ir atgriezusies. Par to liecina nesen parādītais pavisam jaunā Mercedes EQS salons, kas izgatavots gaišās krāsās un spīd ar tehnisko aprīkojumu un modernām iespējām. Kopumā vācieši beidzot ir noklasificējuši ilgi gaidītā jaunuma salonu, kuru mēs ātri pārdzīvosim šajā improvizētajā apskatā.

Automašīnu sēdekļiem ir nodilumizturīgs pārklājums, un tie ir elektriski regulējami visos virzienos. Pašā interjerā tiek izmantots daudz alumīnija silikāta, kas rada īpašu spīdumu un ļauj sajust ļoti futūristisko atmosfēru, kuras atpūta, mūsuprāt, bija viena no dizaineru vēlmēm.


Kas attiecas uz modeļa tehnisko aprīkojumu, to attēlo multimediju sistēma ar unikālu izliektu ekrānu, kas izgatavots, izmantojot Hyperscreen tehnoloģiju, kā arī projekcijas kameras, kas papildinātās realitātes elementus var parādīt tieši uz automašīnas vējstikla.


Runāt par adaptīvo klimata kontroli, pilnīgu sinhronizāciju ar viedtālruņiem, USB lādētāju klātbūtni visiem pasažieriem, displeju aizmugurējai sēdekļu rindai un daudzām citām mazām lietām pat ir kaut kā neērti. Tas viss jaunajā produktā ir pilnībā.

Kas attiecas uz aptuveno laika grafiku Mercedes EQS ienākšanai tirgū, viss joprojām ir neskaidrs. Jebkurā gadījumā daudzi žurnālisti ir vienisprātis, ka automašīna parādīsies jau šogad.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ
Infiniti Q70 ir pakļauti spēcīgai atsaukšanai nopietnu dzenskrūves vārpstas problēmu dēļ. Un, lai gan kopējais automašīnu skaits ar bojātu daļu ir mazs - tikai 36 gabali, šīs darbības traucējumu līmenis ir patiešām nopietns. Kopumā parunāsim par visu sīkāk.

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists
Jaunais pasažieris Renault Kangoo nonāca masveida ražošanā. Automašīna lepojas ar labu tehnisko aprīkojumu, kā arī ar jaunu ietilpīgu salonu, kas kļuvis ērtāks. Renault Kangoo kravas modelis Eiropā tiek pārdots ļoti labi, un uz šī fona franči savlaicīgi sagatavoja savu pasažieru kolēģi.

Stāsts par BMW 8. sēriju

Stāsts par BMW 8. sēriju
Daudziem BMW pazinējiem ir ideja par visām viņu iecienītākajām rūpēm un viņi var no galvas atcerēties katru ķermeņa tipu trešajā vai piektajā sērijā kopš 1980. gadiem. Tomēr pat stingrajiem ekspertiem nav ne jausmas par noslēpumaino astoto sēriju, kas tika prezentēta tikai ar vienu automašīnu. Tālāk mēs aizpildīsim šo trūkumu jūsu zināšanās un pastāstīsim vairāk par BMW 8. sēriju.
banner2