Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo

  |
07.04.2021
/ Skati: 1252

Jaunais kompaktais krosovers Volkswagen Taigo gaidāms līdz šī gada beigām. Modelim ir daudz kopīga ar jau tirgū esošajiem Taigun un Bentayga, taču tam ir harizmātiskāks dizains un interesants tehniskais aprīkojums. Iepriekšēja pasūtīšana automašīnai jāsāk rudens sākumā.

Modelis tiks likts uz konveijera Spānijas pilsētā Pamplonā, kur Bentayga jau ir samontēts. Tajā pašā laikā automašīna saņems ekonomiskāku SITS motoru sēriju, kurus var vadīt tikai ar digitāliem līdzekļiem un kas pilnībā atbilst mūsdienu prasībām.


Precīzāk, mūs gaida 1,0 TSI (95-115 ZS, 175-200 Nm) un 1,5 TSI (130-150 ZS). Šie motori darbojas ar mehānisko vai robotizēto pārnesumkārbu. Piekare atgādina Taigun, un tai ir daudzsviru dizains aizmugurē un atsperes priekšpusē.

Protams, šīs automašīnas galvenā iezīme ir tās svaigais dizains, ko attēlo spilgti virsbūves toņi, daudzu elementu interesanta štancēšana, kā arī stilīga LED optika un sporta virsbūves komplekts. Jūs varat ilgu laiku uzskaitīt jaunuma vizuālās iezīmes, taču labāk ir apskatīt dotos fotoattēlus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Pārdošanā ir superauto ražotājs Falcon

Pārdošanā ir superauto ražotājs Falcon
Slavenais superauto ražotājs Falcon ir izlikts pārdošanā. Ziņas nāca no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur aktīvi tiek apspriests iespējamais jaunais uzņēmuma īpašnieks. Šobrīd uzņēmuma likteni izlemj Ford, GM un Hammer, kas ir visvairāk gaidītie uzņēmuma privātā un intelektuālā īpašuma pircēji.

Pazemīgs Viens pirmais krosovers ar saules enerģiju

Pazemīgs Viens pirmais krosovers ar saules enerģiju
Unikālais crossover Humble One tiks izlaists 2024. gadā. Jaunums tika prezentēts pagājušajā gadā, taču modeļa sērijveida ražošana joprojām ir pietiekami tālu. Atbildīgais par automašīnas izstrādi ir Kalifornijā bāzēts jaunuzņēmums Humble Motors, kurš ir izvirzījis vērienīgu mērķi - izlaist pasaulē pirmo sērijveida automašīnu, kas darbojas ar saules enerģiju.

Interesantas sporta automašīnas no BMW

Interesantas sporta automašīnas no BMW
BMW specializējas premium klases automobiļu segmentā un reti ražo reālas sporta automašīnas, kas varētu stāvēt vienā līmenī ar Ferrari produktiem. Tomēr vēsture zina vairākus interesantus modeļus, kas agrāk ir veiksmīgi konkurējuši ar iepriekš minēto itāļu zīmolu. Turklāt BMW joprojām ražo vairākas labas sporta automašīnas, kas ir pelnījušas jūsu uzmanību.
banner2