Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo

  |
07.04.2021
/ Skati: 1936

Jaunais kompaktais krosovers Volkswagen Taigo gaidāms līdz šī gada beigām. Modelim ir daudz kopīga ar jau tirgū esošajiem Taigun un Bentayga, taču tam ir harizmātiskāks dizains un interesants tehniskais aprīkojums. Iepriekšēja pasūtīšana automašīnai jāsāk rudens sākumā.

Modelis tiks likts uz konveijera Spānijas pilsētā Pamplonā, kur Bentayga jau ir samontēts. Tajā pašā laikā automašīna saņems ekonomiskāku SITS motoru sēriju, kurus var vadīt tikai ar digitāliem līdzekļiem un kas pilnībā atbilst mūsdienu prasībām.


Precīzāk, mūs gaida 1,0 TSI (95-115 ZS, 175-200 Nm) un 1,5 TSI (130-150 ZS). Šie motori darbojas ar mehānisko vai robotizēto pārnesumkārbu. Piekare atgādina Taigun, un tai ir daudzsviru dizains aizmugurē un atsperes priekšpusē.

Protams, šīs automašīnas galvenā iezīme ir tās svaigais dizains, ko attēlo spilgti virsbūves toņi, daudzu elementu interesanta štancēšana, kā arī stilīga LED optika un sporta virsbūves komplekts. Jūs varat ilgu laiku uzskaitīt jaunuma vizuālās iezīmes, taču labāk ir apskatīt dotos fotoattēlus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Elektromobiļa SsangYong Korando e-Motion testa brauciens

Elektromobiļa SsangYong Korando e-Motion testa brauciens
Jaunais ķīniešu elektroauto SsangYong Korando e-Motion ir ar akumulatoru darbināma parastā kompaktā SsangYong Korando versija, kas nesen izgājusi savu ceturto paaudzi. Modelis ar lieliem panākumiem tiek pārdots vietējā Ķīnas tirgū, kā arī tiek aktīvi eksportēts uz Eiropu, kur, pateicoties pieņemamai cenai, pulcē savu fanu armiju.

Nepareiza autostāvvieta

Nepareiza autostāvvieta
Arvien retāk lielpilsētu autovadītāji izmanto maksas vietņu pakalpojumus, meklējot savām automašīnām alternatīvas vietas uz ietvēm, zālieniem un, protams, sabiedriskā transporta joslās.

Interesantas sporta automašīnas no BMW

Interesantas sporta automašīnas no BMW
BMW specializējas premium klases automobiļu segmentā un reti ražo reālas sporta automašīnas, kas varētu stāvēt vienā līmenī ar Ferrari produktiem. Tomēr vēsture zina vairākus interesantus modeļus, kas agrāk ir veiksmīgi konkurējuši ar iepriekš minēto itāļu zīmolu. Turklāt BMW joprojām ražo vairākas labas sporta automašīnas, kas ir pelnījušas jūsu uzmanību.
banner2