Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Subaru Outback pieejams Eiropas tirgū

  |
07.04.2021
/ Skati: 1262

Eiropā sākās Subaru Outback pārdošana, kas maksā aptuveni 41 tūkstošus eiro. Automašīna ir universāls un ir ideāls kā praktisks ģimenes modelis.

Galvenie modeļa konkurenti ir Volkswagen Passat Alltrack, kura vērtība ir 51 tūkstotis eiro, kā arī Volvo V60 CC par 52 tūkstošiem. Tādējādi Subaru ir ražojis daudz pievilcīgāku automašīnu, par kuru esam pārliecināti, ka atradīs daudz pircēju.


Automašīna ir aprīkota ar labu motoru klāstu, un tai ir arī patīkama balstiekārta, kas izmanto McPherson statņus un daudzsviru dizainu. Līdz simtam modelis var paātrināties 10,2 sekundēs, kas nav tik slikti, un maksimālā ātruma griesti ir 193 km / h. Degvielas patēriņš uz simts kilometriem kombinētajā ciklā nepārsniedz 8,6 litrus.

Kopumā tā ir cienīga atbilde konkurentiem no Japānas autobūves nozares, kas praktiskiem pircējiem ir izveidojis praktisku un lētu modeli. Automašīnai ir visas iespējas kļūt par citu cilvēku iecienītāko, ieskaitot ļoti ērtu salonu, kura iekšpusē ir pietiekami daudz vietas un funkcijas patīkamai kustībai pat lielos attālumos.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Pārskats par elektrisko automašīnu Porsche Taycan 4S

Pārskats par elektrisko automašīnu Porsche Taycan 4S
Porsche Taycan 4S radīja slampu pasaules sabiedrībā. Tik elektromobiļus pasaule vēl nav redzējusi! Skaista, spēcīga un moderna - tā jūs varat īsi raksturot šī modeļa ārējo un iekšējo pasauli. Nu, ja pamatīgāk, tad šis sedans patiešām raugās nākotnē un paver mums ceļu uz saviem pievilcīgajiem attālumiem.

Subaru attīstības vēsture

Subaru attīstības vēsture
Subaru ir japāņu vieglo automašīnu ražotājs, kas izcēlās 90. gadu sākumā. Tieši šajā periodā šīs markas automašīnas pārpludināja Eiropas un Amerikas tirgus, un viņi sāka runāt par Japānas automobiļu rūpniecību visā pasaulē. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta šī uzņēmuma attīstības vēsturei, kā arī tā kāpumiem un kritumiem.

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru
Interesantas ziņas nāca no ASV, kur veiksmīgi notika vēl viena retu un dārgu automašīnu izsole. Mēs runājam par Bareta-Džeksona notikumu, kuru vainagoja vēl viens rekords. Tās pabeigšanas laikā automašīnas tika pārdotas par 105 miljoniem ASV dolāru, kas ir absolūta vēsturiska figūra.
banner2