Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ

  |
07.04.2021
/ Skati: 1999

Infiniti Q70 ir pakļauti spēcīgai atsaukšanai nopietnu dzenskrūves vārpstas problēmu dēļ. Un, lai gan kopējais automašīnu skaits ar bojātu daļu ir mazs - tikai 36 gabali, šīs darbības traucējumu līmenis ir patiešām nopietns. Kopumā parunāsim par visu sīkāk.

Tika atsaukta automašīnu partija, kas tika ražota no 2020. gada 17. februāra līdz 2021. gada 19. janvārim. Rūpnīcas darbiniekiem izdevās noskaidrot, ka vienai no ražošanas mašīnām ir nepareizs cikls, kas ražo noraidījumus vairākos tūkstošos standarta darbību. Kaut kā bija iespējams uzzināt konkrētas automašīnas ar defektiem, un to īpašniekiem jau ir nosūtīti attiecīgi paziņojumi.


Runājot par pašu darbības traucējumu, izrādījās, ka dzenskrūves vārpstai ir iespaidīga plaisa, kas radusies pašā rūpnīcā. Tajā pašā laikā detaļas dizains nopietni zaudē stingrību un tāpēc ietekmē drošu transportlīdzekļa darbību.

Jāatzīmē, ka masveida automašīnu apskates nav tik retums, taču patiešām nopietna laulība nenotiek bieži. Uz šī fona šī incidenta sekas ir patiešām interesantas. Ja kāds no bojātā Infiniti Q70 īpašniekiem vēlas iesūdzēt uzņēmumu, ir iespējami nopietni sodi un ilgtermiņa pārbaudes.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Mercedes parādīja atjaunināto salona EQS

Mercedes parādīja atjaunināto salona EQS
Izskatās, ka gaismas interjera mode atkal ir atgriezusies. Par to liecina nesen parādītais pavisam jaunā Mercedes EQS salons, kas izgatavots gaišās krāsās un spīd ar tehnisko aprīkojumu un modernām iespējām. Kopumā vācieši beidzot ir noklasificējuši ilgi gaidītā jaunuma salonu, kuru mēs ātri pārdzīvosim šajā improvizētajā apskatā.

Subaru Outback pieejams Eiropas tirgū

Subaru Outback pieejams Eiropas tirgū
Eiropā sākās Subaru Outback pārdošana, kas maksā aptuveni 41 tūkstošus eiro. Automašīna ir universāls un ir ideāls kā praktisks ģimenes modelis.

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists
Jaunais pasažieris Renault Kangoo nonāca masveida ražošanā. Automašīna lepojas ar labu tehnisko aprīkojumu, kā arī ar jaunu ietilpīgu salonu, kas kļuvis ērtāks. Renault Kangoo kravas modelis Eiropā tiek pārdots ļoti labi, un uz šī fona franči savlaicīgi sagatavoja savu pasažieru kolēģi.
banner2