Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ

  |
07.04.2021
/ Skati: 1112

Infiniti Q70 ir pakļauti spēcīgai atsaukšanai nopietnu dzenskrūves vārpstas problēmu dēļ. Un, lai gan kopējais automašīnu skaits ar bojātu daļu ir mazs - tikai 36 gabali, šīs darbības traucējumu līmenis ir patiešām nopietns. Kopumā parunāsim par visu sīkāk.

Tika atsaukta automašīnu partija, kas tika ražota no 2020. gada 17. februāra līdz 2021. gada 19. janvārim. Rūpnīcas darbiniekiem izdevās noskaidrot, ka vienai no ražošanas mašīnām ir nepareizs cikls, kas ražo noraidījumus vairākos tūkstošos standarta darbību. Kaut kā bija iespējams uzzināt konkrētas automašīnas ar defektiem, un to īpašniekiem jau ir nosūtīti attiecīgi paziņojumi.


Runājot par pašu darbības traucējumu, izrādījās, ka dzenskrūves vārpstai ir iespaidīga plaisa, kas radusies pašā rūpnīcā. Tajā pašā laikā detaļas dizains nopietni zaudē stingrību un tāpēc ietekmē drošu transportlīdzekļa darbību.

Jāatzīmē, ka masveida automašīnu apskates nav tik retums, taču patiešām nopietna laulība nenotiek bieži. Uz šī fona šī incidenta sekas ir patiešām interesantas. Ja kāds no bojātā Infiniti Q70 īpašniekiem vēlas iesūdzēt uzņēmumu, ir iespējami nopietni sodi un ilgtermiņa pārbaudes.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku
Toronto dibinātais uzņēmums Daymak ir bijis tirgū veselas divas desmitgades. Šīs organizācijas produktus pārstāv dažādi trīsriteņu modeļi, kas mūsdienās ir ļoti perspektīvs transportlīdzekļa tips. Nesen uzņēmums iepazīstināja ar citu modeli, kam ir pārsteidzoša dinamika.

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists
Jaunais pasažieris Renault Kangoo nonāca masveida ražošanā. Automašīna lepojas ar labu tehnisko aprīkojumu, kā arī ar jaunu ietilpīgu salonu, kas kļuvis ērtāks. Renault Kangoo kravas modelis Eiropā tiek pārdots ļoti labi, un uz šī fona franči savlaicīgi sagatavoja savu pasažieru kolēģi.

Aston Martin uzņēmuma pārskats

Aston Martin uzņēmuma pārskats
Aston Martin ir viens no tiem ražotājiem, kura vēsturi daudziem autobraucējiem klāj tumsa, taču droši vien katrs no jums ir dzirdējis par tā produktiem. Lielbritānijā bāzētais uzņēmums vairāk nekā simts gadus nodarbojas ar augstākās klases un sporta automašīnām, un ir izdevies nostiprināties ar saražoto modeļu augsto kvalitāti. Zemāk mēs jums pastāstīsim par šo uzņēmumu sīkāk.
banner2