Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Crossover Haval H6 saņēma foršu atjauninājumu

  |
07.04.2021
/ Skati: 1289

Ķīniešu krosovers Haval H6 saņēma ļoti nopietnu atjauninājumu, kas ietekmēja ne tikai un ne tik daudz SUV izskatu, bet modeļa interjera dizainu un tehnisko aprīkojumu. Automašīna ir viens no Ķīnas autobūves flagmaņiem, kuru veiksmīgi pārdod Rietumu valstīs.

Uzreiz jāatzīmē, ka šis atjauninājums nav pilnvērtīga paaudžu maiņa. Šodien Ķīnā ir daudz vidējas klases ražotāju, kuri pēc radiatora režģa nomaiņas paziņo par pilnīgu paaudžu maiņu. Haval ražotājam ir lieliska reputācija, tāpēc viņš netērē savu laiku šādiem sīkumiem.


Jaunā Haval H6 dzinēju līnijā būs iekļauti GDIT dzinēji ar turbokompresoru ar jaudu 150-169 ZS, kā arī viens divu litru eksponāts augstākās klases konfigurācijām, kas jau tagad ražo 224 ZS. un 385 Ņūtona metru griezes moments.

Ārēji modelis saņems jaunu optiku, stilīgus viltotus tērauda riteņus, kā arī radiatora grilu, kuram ir masīvāks izskats. Tiks uzlabots arī interjers, kas iegūs pilnvērtīgu apsildāmu aizmugurējo sēdekļu rindu, kā arī jaunu multimediju sistēmu ar 12 collu ekrānu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Pārskats par SUV Honda CR-V

Pārskats par SUV Honda CR-V
Uzņēmums Honda jau sen ir ierakstījis savu vārdu autobūves vēsturē, un tā modeļi ir arvien pieprasītāki visā pasaulē. Šajā pārskatā mēs pievērsīsimies Honda CR-V modelim, kas ir jaunās paaudzes krosovers, ko pārstāv perfekts tehniskais aprīkojums un ļoti patīkams dizains.

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists
Jaunais pasažieris Renault Kangoo nonāca masveida ražošanā. Automašīna lepojas ar labu tehnisko aprīkojumu, kā arī ar jaunu ietilpīgu salonu, kas kļuvis ērtāks. Renault Kangoo kravas modelis Eiropā tiek pārdots ļoti labi, un uz šī fona franči savlaicīgi sagatavoja savu pasažieru kolēģi.

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju
Mercedes-AMG, oficiālā tūninga studija, kas strādā ar pazīstamu vācu koncerna automašīnām, ziņoja par vēl vienu panākumu. Šoreiz AMG burvji izgudroja jaudīgu hibrīddzinēju, kas ražo līdz 800 ZS. vilces spēks. Jaunais motors tiks uzstādīts uz AMG GT modeļa, kurš paātrinājuma dinamiku saņems mazāk nekā trīs sekundēs.
banner2