Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Volkswagen Transporter furgona vēsture

  |
07.04.2021
/ Skati: 11 026

Pasaulslavenajam Volkswagen Transporter furgonam ir ārkārtīgi interesanta vēsture. Modelis ir parādījies ļoti daudzās filmās, un tas bija arī daudzos Eiropas, Amerikas un Austrālijas šoferos, kā rezultātā tas ieguva kulta statusu. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim par šī furgona vēsturi, kā arī pieminēsim tā mūsdienu iemiesojumu.

Pirmais, klasiskās paaudzes Volkswagen Transporter, kuram bija T1 pēcraksts, tika pārdots 1950. gadā. Gadu vēlāk automašīna nonāca Amerikas Savienotajās Valstīs, kur lauksaimnieki un parastie strādnieki mājsaimniecības vajadzībām pamazām sāka to iegādāties. Viss mainījās 60. gados, kad hipiju subkultūra sāka uzņemt apgriezienus. Jaunieši novērtēja Volkswagen Transporter plašumu un pieejamību un padarīja to par vienu no saviem simboliem.


Pirmās paaudzes furgons pēc mūsdienu standartiem bija klasisks dizains. Tam bija monokoka virsbūves tips, četru cilindru boksera dzinējs un pienācīgas bungu bremzes. Tajā pašā laikā ārpuse bija arī tradicionāla - ar apaļiem lukturiem un patīkamu ķermeņa elementu štancēšanu.

Mūsdienu Volkswagen Transporter ir zaudējis šarmu un ir parasts komercauto, kas tomēr ir ļoti pieprasīts. Modeli aktīvi izmanto mazie uzņēmumi, ceļojumu aģentūras un regulāri taksometru vadītāji.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru
Interesantas ziņas nāca no ASV, kur veiksmīgi notika vēl viena retu un dārgu automašīnu izsole. Mēs runājam par Bareta-Džeksona notikumu, kuru vainagoja vēl viens rekords. Tās pabeigšanas laikā automašīnas tika pārdotas par 105 miljoniem ASV dolāru, kas ir absolūta vēsturiska figūra.

Subaru attīstības vēsture

Subaru attīstības vēsture
Subaru ir japāņu vieglo automašīnu ražotājs, kas izcēlās 90. gadu sākumā. Tieši šajā periodā šīs markas automašīnas pārpludināja Eiropas un Amerikas tirgus, un viņi sāka runāt par Japānas automobiļu rūpniecību visā pasaulē. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta šī uzņēmuma attīstības vēsturei, kā arī tā kāpumiem un kritumiem.

Ir zināms, kāds būs Ford Tourneo Courier 2024 pārdošanas sākumā

Ir zināms, kāds būs Ford Tourneo Courier 2024 pārdošanas sākumā
Pēc kravas Transit Courier amerikāņi iepazīstināja ar 2024. gada Ford Tourneo Courier pasažieru furgona izlaiduma versiju, kas līdzīgi būs aprīkots gan ar benzīna, gan elektrodzinēju. Neskatoties uz “papēža” ārējo līdzību ar kravas interpretāciju, atšķirības ir gan ārējā, gan iekšējā apdare.
banner2