Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru

  |
07.04.2021
/ Skati: 1126

Interesantas ziņas nāca no ASV, kur veiksmīgi notika vēl viena retu un dārgu automašīnu izsole. Mēs runājam par Bareta-Džeksona notikumu, kuru vainagoja vēl viens rekords. Tās pabeigšanas laikā automašīnas tika pārdotas par 105 miljoniem ASV dolāru, kas ir absolūta vēsturiska figūra.

Dažādās izsolē piedāvātajās partijās bija dažādu modeļu sporta modeļi un superauto, taču visinteresantākā izstāde bija GMC Hummer EV - masveida pikaps ar unikālu dizainu. Šis modelis tika pārdots par iespaidīgiem 2,5 miljoniem USD nezināmam kolekcionāram, kurš izvēlējās nerunāt par savu iegādi.


Automašīna pilnībā darbojas ar elektrisko vilci, un tai ir pat trīs elektromotori, kuru kopējā jauda ir pārsteidzoši 1014 ZS. un 15592 ņūtonmetri griezes momenta. Nē, tā nav drukas kļūda, griezes moments tiešām pārsniedz 15 tūkstošus N / m.

Tāpat GMC Hummer EV ir aprīkots ar ietilpīgu akumulatoru, no kura viena uzlāde spēj nodrošināt modeļus līdz 563 kilometriem WLTP ciklā. Pats automobilis ir ekskluzīvs uzņēmuma Hummer prototips, kurš nesen tika iecerēts ražot sava dizaina elektriskās automašīnas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Interesantas sporta automašīnas no BMW

Interesantas sporta automašīnas no BMW
BMW specializējas premium klases automobiļu segmentā un reti ražo reālas sporta automašīnas, kas varētu stāvēt vienā līmenī ar Ferrari produktiem. Tomēr vēsture zina vairākus interesantus modeļus, kas agrāk ir veiksmīgi konkurējuši ar iepriekš minēto itāļu zīmolu. Turklāt BMW joprojām ražo vairākas labas sporta automašīnas, kas ir pelnījušas jūsu uzmanību.

Xiaomi drīz atbrīvos elektriskās automašīnas

Xiaomi drīz atbrīvos elektriskās automašīnas
Xiaomi mērķis ir elektrisko transportlīdzekļu tirgus. Tieši šīs ziņas nāca no Ķīnas, kur nesen ar panākumiem beidzās vēl viena Pekinas auto izstāde, kas atnesa daudz skaļu ziņu autožurnālistiem no visas pasaules. Xiaomi, tāpat kā Apple, jau sen skatās sev jaunu virzienu, tāpēc drīz mēs redzēsim jaunu elektrisko transportlīdzekļu vilni.

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju
Mercedes-AMG, oficiālā tūninga studija, kas strādā ar pazīstamu vācu koncerna automašīnām, ziņoja par vēl vienu panākumu. Šoreiz AMG burvji izgudroja jaudīgu hibrīddzinēju, kas ražo līdz 800 ZS. vilces spēks. Jaunais motors tiks uzstādīts uz AMG GT modeļa, kurš paātrinājuma dinamiku saņems mazāk nekā trīs sekundēs.
banner2