Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Subaru attīstības vēsture

  |
07.04.2021
/ Skati: 1263

Subaru ir japāņu vieglo automašīnu ražotājs, kas izcēlās 90. gadu sākumā. Tieši šajā periodā šīs markas automašīnas pārpludināja Eiropas un Amerikas tirgus, un viņi sāka runāt par Japānas automobiļu rūpniecību visā pasaulē. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta šī uzņēmuma attīstības vēsturei, kā arī tā kāpumiem un kritumiem.

Subaru savu ceļu uzsāka tālajā 1954. gadā, kad pirmie pasažieru automobiļi sāka ripot no uzņēmuma konveijera. Tajā laikā Japānas automobiļu rūpniecība bija sākumstadijā, tāpēc jaunā un vērienīgā uzņēmuma modeļi bija ļoti pieprasīti patriotiski noskaņotu pilsoņu vidū.


Daudzos veidos uzņēmuma sākotnējie panākumi bija Kenji Kita nopelns, kurš deva spēcīgu impulsu sava idejas autora attīstībai, kā arī lika pamatu uzņēmuma attīstības vektoram, par kuru izsekoja VW grupa. Tas ir, koncernam bija jāražo pieņemamas un uzticamas automašīnas. Šī bija galvenā stratēģija.

Astoņdesmito gadu beigās kļuva skaidrs, ka paplašināšanās Rietumu tirgū ir obligāta. Šī iemesla dēļ zīmējumi un aprīkojums tika iegādāti no Renault, kurā Subaru salika savus pirmos modeļus rietumu tirgum. Vēlāk ražošana tiks veikta tikai uz vietas, un aktīva pārdošana segs visas iespējamās izmaksas!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Pazemīgs Viens pirmais krosovers ar saules enerģiju

Pazemīgs Viens pirmais krosovers ar saules enerģiju
Unikālais crossover Humble One tiks izlaists 2024. gadā. Jaunums tika prezentēts pagājušajā gadā, taču modeļa sērijveida ražošana joprojām ir pietiekami tālu. Atbildīgais par automašīnas izstrādi ir Kalifornijā bāzēts jaunuzņēmums Humble Motors, kurš ir izvirzījis vērienīgu mērķi - izlaist pasaulē pirmo sērijveida automašīnu, kas darbojas ar saules enerģiju.

Pārdošanā ir superauto ražotājs Falcon

Pārdošanā ir superauto ražotājs Falcon
Slavenais superauto ražotājs Falcon ir izlikts pārdošanā. Ziņas nāca no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur aktīvi tiek apspriests iespējamais jaunais uzņēmuma īpašnieks. Šobrīd uzņēmuma likteni izlemj Ford, GM un Hammer, kas ir visvairāk gaidītie uzņēmuma privātā un intelektuālā īpašuma pircēji.

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists
Jaunais pasažieris Renault Kangoo nonāca masveida ražošanā. Automašīna lepojas ar labu tehnisko aprīkojumu, kā arī ar jaunu ietilpīgu salonu, kas kļuvis ērtāks. Renault Kangoo kravas modelis Eiropā tiek pārdots ļoti labi, un uz šī fona franči savlaicīgi sagatavoja savu pasažieru kolēģi.
banner2