Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Pārskats par elektrisko automašīnu Porsche Taycan 4S

  |
07.04.2021
/ Skati: 1213

Porsche Taycan 4S radīja slampu pasaules sabiedrībā. Tik elektromobiļus pasaule vēl nav redzējusi! Skaista, spēcīga un moderna - tā jūs varat īsi raksturot šī modeļa ārējo un iekšējo pasauli. Nu, ja pamatīgāk, tad šis sedans patiešām raugās nākotnē un paver mums ceļu uz saviem pievilcīgajiem attālumiem.

Ārēji automašīna ir vienkārši nevainojama. Šeit jūs varat sajust gan Porsche uzņēmuma korporatīvo identitāti, gan jaunā dizaina viļņa ietekmi, kas nodarbojas ar elektrisko transportlīdzekļu dekorēšanu. Ķekars jauku formu, vizuālu atradumu un vienkārši interesantas detaļas, kuras var aplūkot daudzās fotogrāfijās.


Kas attiecas uz tehniskajām detaļām, tās tiek izpildītas arī augstā līmenī. Mūs sagaida ļoti jaudīgu elektromotoru pāris, kas kopumā attīsta 435 ZS. Piekrītu, šāds atsitiens ir diezgan salīdzināms ar sporta modeļiem, tāpēc Taycan 4S paātrinājuma dinamika ir patiess prieks.

Tiesa, tika iesūknēts akumulatora akumulators, kura tilpums ir tikai 78 kW / h. Tas ir daudz, taču 400 km nobraukums WLTP ciklā ar vienu uzlādi mūsdienīgam elektromobilim nav pietiekams.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ
Infiniti Q70 ir pakļauti spēcīgai atsaukšanai nopietnu dzenskrūves vārpstas problēmu dēļ. Un, lai gan kopējais automašīnu skaits ar bojātu daļu ir mazs - tikai 36 gabali, šīs darbības traucējumu līmenis ir patiešām nopietns. Kopumā parunāsim par visu sīkāk.

Pārskats par SUV Honda CR-V

Pārskats par SUV Honda CR-V
Uzņēmums Honda jau sen ir ierakstījis savu vārdu autobūves vēsturē, un tā modeļi ir arvien pieprasītāki visā pasaulē. Šajā pārskatā mēs pievērsīsimies Honda CR-V modelim, kas ir jaunās paaudzes krosovers, ko pārstāv perfekts tehniskais aprīkojums un ļoti patīkams dizains.

Pārdošanā ir superauto ražotājs Falcon

Pārdošanā ir superauto ražotājs Falcon
Slavenais superauto ražotājs Falcon ir izlikts pārdošanā. Ziņas nāca no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur aktīvi tiek apspriests iespējamais jaunais uzņēmuma īpašnieks. Šobrīd uzņēmuma likteni izlemj Ford, GM un Hammer, kas ir visvairāk gaidītie uzņēmuma privātā un intelektuālā īpašuma pircēji.
banner2