Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Pasažieris Renault Kangoo tika izlaists

  |
07.04.2021
/ Skati: 1258

Jaunais pasažieris Renault Kangoo nonāca masveida ražošanā. Automašīna lepojas ar labu tehnisko aprīkojumu, kā arī ar jaunu ietilpīgu salonu, kas kļuvis ērtāks. Renault Kangoo kravas modelis Eiropā tiek pārdots ļoti labi, un uz šī fona franči savlaicīgi sagatavoja savu pasažieru kolēģi.

Kompaktais furgons papildus jaunajam pasažieru nodalījumam saņems jaunu motoru pāri. Mēs runājam par benzīna turbokompresoru četriem 1,3 TCe (100 ZS un 200 N • m, 130 ZS un 240 N • m), kā arī 1,5 Blue dCi dīzeļdzinēju (75 ZS un 230 N • m, 95 ZS un 260 N • m, 115 ZS un 270 N • m). Abi spēka agregāti dabiski atbilst Euro 6D Full prasībām.


Automašīnas salons lepojas ar labu apdari, kvalitatīviem sēdekļiem un daudzām mūsdienīgām iespējām. Piemēram, autovadītājiem būs pieejama pilnīga klimata kontrole, multivides centrs Easy Link, kā arī astoņu collu multivides sistēmas ekrāns, kas atbalsta daudzus iestatījumus.

Ārēji modelis praktiski atkārto savu kravas brāli. Ja vien dizaineri nav pievienojuši jaunu optiku, kā arī bīdāmās durvis abās ķermeņa pusēs. Nedaudz pārveidots arī automašīnas buferis. Jaunais "papēdis" tiks pārdots līdz vasaras sākumam, un mēs esam pārliecināti, ka tas būs ļoti pieprasīts.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru
Interesantas ziņas nāca no ASV, kur veiksmīgi notika vēl viena retu un dārgu automašīnu izsole. Mēs runājam par Bareta-Džeksona notikumu, kuru vainagoja vēl viens rekords. Tās pabeigšanas laikā automašīnas tika pārdotas par 105 miljoniem ASV dolāru, kas ir absolūta vēsturiska figūra.

Subaru attīstības vēsture

Subaru attīstības vēsture
Subaru ir japāņu vieglo automašīnu ražotājs, kas izcēlās 90. gadu sākumā. Tieši šajā periodā šīs markas automašīnas pārpludināja Eiropas un Amerikas tirgus, un viņi sāka runāt par Japānas automobiļu rūpniecību visā pasaulē. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta šī uzņēmuma attīstības vēsturei, kā arī tā kāpumiem un kritumiem.

Subaru Outback pieejams Eiropas tirgū

Subaru Outback pieejams Eiropas tirgū
Eiropā sākās Subaru Outback pārdošana, kas maksā aptuveni 41 tūkstošus eiro. Automašīna ir universāls un ir ideāls kā praktisks ģimenes modelis.
banner2