Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju

  |
07.04.2021
/ Skati: 11 030

Mercedes-AMG, oficiālā tūninga studija, kas strādā ar pazīstamu vācu koncerna automašīnām, ziņoja par vēl vienu panākumu. Šoreiz AMG burvji izgudroja jaudīgu hibrīddzinēju, kas ražo līdz 800 ZS. vilces spēks. Jaunais motors tiks uzstādīts uz AMG GT modeļa, kurš paātrinājuma dinamiku saņems mazāk nekā trīs sekundēs.

Hibrīdā spēka agregāta centrā ir M177 V8 4.0 biturbo dzinējs, kas ir pati sava veida inženierzinātne. Šis motors darbosies ar elektromotoru pāri, kas kopā dod 204 ZS jaudu. Visas instalācijas kopējā jauda būs rekordliela 800 ZS. un 1000 Ņūtona metru griezes momentu.


Tajā pašā laikā hibrīdā instalācija spēj darboties dažādos braukšanas režīmos, pārvietojoties tikai ar elektrisko vilci ar maksimālu degvielas ekonomiju vai, gluži pretēji, īsā laika posmā izspiest no sistēmas maksimālo jaudu. Starp citu, šī instalācija ir paredzēta darbam ar ietilpīgu uzlādējamu akumulatoru, kuru var uzlādēt no tīkla.

Kas attiecas uz piedziņu, visticamāk, autovadītājus sagaidīs deviņu pakāpju pārnesumkārba, kas var izplatīt sadalīto griezes momentu visiem četriem automašīnas riteņiem. Atjauninātajam AMG GT ar jaunu dzinēju vajadzētu parādīties pārdošanā agrāk nekā šī gada beigās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Lexus RX modeļa stāsts

Lexus RX modeļa stāsts
Mazais kompaktais krosovers Lexus RX oficiālās pirmizrādes laikā atstāja lielu iespaidu uz sabiedrību. Tik maza izmēra premium klases automašīna sākumā izraisīja neizpratni un pēc tam veselu virkni jautājumu. Tomēr, kad sabiedrība labāk iepazina jauno produktu, emocijas krasi mainījās, jo modelis izrādījās īsts atradums!

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo
Jaunais kompaktais krosovers Volkswagen Taigo gaidāms līdz šī gada beigām. Modelim ir daudz kopīga ar jau tirgū esošajiem Taigun un Bentayga, taču tam ir harizmātiskāks dizains un interesants tehniskais aprīkojums. Iepriekšēja pasūtīšana automašīnai jāsāk rudens sākumā.

Budžets Skoda Slavia sāka ražošanu

Budžets Skoda Slavia sāka ražošanu
Tirgus budžeta segmentu pārstāv neskaitāmi sedani un krosoveri, kurus dažādi ražotāji kūc kā karstmaizes. Visveiksmīgākā šajā jomā ir Skoda, kurai ir liela pieredze darbā ar modeļiem par pieņemamu cenu. Šo ziņu ietvaros mēs runāsim par jauno Skoda Slavia, kas tika sākta ražošanā tikai pagājušajā mēnesī.
banner2