Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju

  |
07.04.2021
/ Skati: 1276

Mercedes-AMG, oficiālā tūninga studija, kas strādā ar pazīstamu vācu koncerna automašīnām, ziņoja par vēl vienu panākumu. Šoreiz AMG burvji izgudroja jaudīgu hibrīddzinēju, kas ražo līdz 800 ZS. vilces spēks. Jaunais motors tiks uzstādīts uz AMG GT modeļa, kurš paātrinājuma dinamiku saņems mazāk nekā trīs sekundēs.

Hibrīdā spēka agregāta centrā ir M177 V8 4.0 biturbo dzinējs, kas ir pati sava veida inženierzinātne. Šis motors darbosies ar elektromotoru pāri, kas kopā dod 204 ZS jaudu. Visas instalācijas kopējā jauda būs rekordliela 800 ZS. un 1000 Ņūtona metru griezes momentu.


Tajā pašā laikā hibrīdā instalācija spēj darboties dažādos braukšanas režīmos, pārvietojoties tikai ar elektrisko vilci ar maksimālu degvielas ekonomiju vai, gluži pretēji, īsā laika posmā izspiest no sistēmas maksimālo jaudu. Starp citu, šī instalācija ir paredzēta darbam ar ietilpīgu uzlādējamu akumulatoru, kuru var uzlādēt no tīkla.

Kas attiecas uz piedziņu, visticamāk, autovadītājus sagaidīs deviņu pakāpju pārnesumkārba, kas var izplatīt sadalīto griezes momentu visiem četriem automašīnas riteņiem. Atjauninātajam AMG GT ar jaunu dzinēju vajadzētu parādīties pārdošanā agrāk nekā šī gada beigās.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo
Jaunais kompaktais krosovers Volkswagen Taigo gaidāms līdz šī gada beigām. Modelim ir daudz kopīga ar jau tirgū esošajiem Taigun un Bentayga, taču tam ir harizmātiskāks dizains un interesants tehniskais aprīkojums. Iepriekšēja pasūtīšana automašīnai jāsāk rudens sākumā.

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku
Toronto dibinātais uzņēmums Daymak ir bijis tirgū veselas divas desmitgades. Šīs organizācijas produktus pārstāv dažādi trīsriteņu modeļi, kas mūsdienās ir ļoti perspektīvs transportlīdzekļa tips. Nesen uzņēmums iepazīstināja ar citu modeli, kam ir pārsteidzoša dinamika.

Crossover Haval H6 saņēma foršu atjauninājumu

Crossover Haval H6 saņēma foršu atjauninājumu
Ķīniešu krosovers Haval H6 saņēma ļoti nopietnu atjauninājumu, kas ietekmēja ne tikai un ne tik daudz SUV izskatu, bet modeļa interjera dizainu un tehnisko aprīkojumu. Automašīna ir viens no Ķīnas autobūves flagmaņiem, kuru veiksmīgi pārdod Rietumu valstīs.
banner2