Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Pārdošanā ir superauto ražotājs Falcon

  |
07.04.2021
/ Skati: 11 130

Slavenais superauto ražotājs Falcon ir izlikts pārdošanā. Ziņas nāca no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur aktīvi tiek apspriests iespējamais jaunais uzņēmuma īpašnieks. Šobrīd uzņēmuma likteni izlemj Ford, GM un Hammer, kas ir visvairāk gaidītie uzņēmuma privātā un intelektuālā īpašuma pircēji.

Falcon Motorsports pirms nedaudz vairāk nekā desmit gadiem dibināja Džefs Lemke, kurš ir dizainers un mīl sporta automašīnas. Kopš tās darbības sākuma uzņēmumam ir izdevies uzbūvēt septiņus pilnvērtīgus superautomobiļu modeļus, kas ar dažādu panākumu starp Holivudas zvaigznēm un citiem turīgiem pilsoņiem atšķīrās.


Pēdējo gadu laikā, ņemot vērā sarežģīto ekonomisko situāciju pasaulē, Falcon Motorsports lieta, maigi izsakoties, nebija pārāk veiksmīga. Uzņēmumam nav jaunu modeļu, kas būtu tuvu pabeigšanai, un vecie ir praktiski zaudējuši niecīgo pieprasījumu, kāds viņiem joprojām bija. Uz šī fona uzņēmuma vadība pieņēma vienīgo pareizo lēmumu - pārdot sevi lielam un spēcīgam patronam.

Pagaidām nav precīzi zināms, par kādu summu vienosies autobūves tirgus magnāti, tomēr eksperti jau vērtē uzņēmuma vērtību vairākos miljonos dolāru. Protams, par panākumiem nav jārunā pat pārdošanas gadījumā, jo zīmols var pilnībā zaudēt savu individualitāti un apvienoties ar jaunā īpašnieka produktiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Ātra un dinamiska Voyah Free ar Maserati izskatu

Ātra un dinamiska Voyah Free ar Maserati izskatu
Ķīniešu krosovera izskata izstrāde tika veikta sadarbībā ar itāļu māksliniekiem no "Italdesign Giugiaro", kuru rokas spēja sasniegt luksusa stilu Maserati tēlā. Ir atpazīstams hromētais režģis, kas pārklāts ar vertikālām svītrām, un otrādi apgriezts bagāžnieka pjedestāls — kaut kas starp Maserati un Porsche Cayenne, pateicoties plašajai aizmugures optikai visā automašīnas virsbūves horizontālajā daļā.

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku
Toronto dibinātais uzņēmums Daymak ir bijis tirgū veselas divas desmitgades. Šīs organizācijas produktus pārstāv dažādi trīsriteņu modeļi, kas mūsdienās ir ļoti perspektīvs transportlīdzekļa tips. Nesen uzņēmums iepazīstināja ar citu modeli, kam ir pārsteidzoša dinamika.

Mini JCW GP no Beek Auto Racing sniedz mājienus par sportu

Mini JCW GP no Beek Auto Racing sniedz mājienus par sportu
Neliela tūninga studija Beek Auto Racing, kas darbojas kopš 1992. gada, uzņēmās citu projektu, kura pamatā bija Mini JCW GP. Auto saņēma diezgan iespaidīgu atjauninājumu paketi, starp kurām, protams, liela uzmanība tika pievērsta kosmētikai un interjera dizainam. Tomēr iesim kārtībā.
banner2