Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Pārdošanā ir superauto ražotājs Falcon

  |
07.04.2021
/ Skati: 1110

Slavenais superauto ražotājs Falcon ir izlikts pārdošanā. Ziņas nāca no Amerikas Savienotajām Valstīm, kur aktīvi tiek apspriests iespējamais jaunais uzņēmuma īpašnieks. Šobrīd uzņēmuma likteni izlemj Ford, GM un Hammer, kas ir visvairāk gaidītie uzņēmuma privātā un intelektuālā īpašuma pircēji.

Falcon Motorsports pirms nedaudz vairāk nekā desmit gadiem dibināja Džefs Lemke, kurš ir dizainers un mīl sporta automašīnas. Kopš tās darbības sākuma uzņēmumam ir izdevies uzbūvēt septiņus pilnvērtīgus superautomobiļu modeļus, kas ar dažādu panākumu starp Holivudas zvaigznēm un citiem turīgiem pilsoņiem atšķīrās.


Pēdējo gadu laikā, ņemot vērā sarežģīto ekonomisko situāciju pasaulē, Falcon Motorsports lieta, maigi izsakoties, nebija pārāk veiksmīga. Uzņēmumam nav jaunu modeļu, kas būtu tuvu pabeigšanai, un vecie ir praktiski zaudējuši niecīgo pieprasījumu, kāds viņiem joprojām bija. Uz šī fona uzņēmuma vadība pieņēma vienīgo pareizo lēmumu - pārdot sevi lielam un spēcīgam patronam.

Pagaidām nav precīzi zināms, par kādu summu vienosies autobūves tirgus magnāti, tomēr eksperti jau vērtē uzņēmuma vērtību vairākos miljonos dolāru. Protams, par panākumiem nav jārunā pat pārdošanas gadījumā, jo zīmols var pilnībā zaudēt savu individualitāti un apvienoties ar jaunā īpašnieka produktiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju
Mercedes-AMG, oficiālā tūninga studija, kas strādā ar pazīstamu vācu koncerna automašīnām, ziņoja par vēl vienu panākumu. Šoreiz AMG burvji izgudroja jaudīgu hibrīddzinēju, kas ražo līdz 800 ZS. vilces spēks. Jaunais motors tiks uzstādīts uz AMG GT modeļa, kurš paātrinājuma dinamiku saņems mazāk nekā trīs sekundēs.

Pārskats par SUV Honda CR-V

Pārskats par SUV Honda CR-V
Uzņēmums Honda jau sen ir ierakstījis savu vārdu autobūves vēsturē, un tā modeļi ir arvien pieprasītāki visā pasaulē. Šajā pārskatā mēs pievērsīsimies Honda CR-V modelim, kas ir jaunās paaudzes krosovers, ko pārstāv perfekts tehniskais aprīkojums un ļoti patīkams dizains.

Lexus RX modeļa stāsts

Lexus RX modeļa stāsts
Mazais kompaktais krosovers Lexus RX oficiālās pirmizrādes laikā atstāja lielu iespaidu uz sabiedrību. Tik maza izmēra premium klases automašīna sākumā izraisīja neizpratni un pēc tam veselu virkni jautājumu. Tomēr, kad sabiedrība labāk iepazina jauno produktu, emocijas krasi mainījās, jo modelis izrādījās īsts atradums!
banner2