Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku

  |
07.04.2021
/ Skati: 1263

Toronto dibinātais uzņēmums Daymak ir bijis tirgū veselas divas desmitgades. Šīs organizācijas produktus pārstāv dažādi trīsriteņu modeļi, kas mūsdienās ir ļoti perspektīvs transportlīdzekļa tips. Nesen uzņēmums iepazīstināja ar citu modeli, kam ir pārsteidzoša dinamika.

Mēs runājam par Daymak Spiritus trīsriteņu motociklu, kas darbojas ar elektrisko vilci un kura jaudas rezerve ir 400 kilometri atbilstoši WLTP ciklam. Turklāt šis transportlīdzeklis var paātrināties līdz simtiem tikai 1,8 sekundēs! Piekrītu, šāda dinamika nav lielākajai daļai sporta automašīnu, lai gan tas ir saprotams, trīsriteņu velosipēdam ir daudz mazāks svars.


Šāda dinamika tika sasniegta, pateicoties jaudīgam 200 spēcīgam elektromotoram, kuru darbina 80 kW / h akumulators. Tajā pašā laikā modelis ir pilnībā izgatavots no oglekļa šķiedras, un tam ir pārsteidzoši mazs pretestības koeficients. Pārbaužu laikā mums izdevās noskaidrot, ka tas ir tikai 0,13 punkti.

Trīsriteņu motocikls tiks pārdots par 149 000 USD, un tas noteikti atradīs savus pircējus. Šāda veida transportlīdzekļi patīk visdažādākajām slavenībām, kā arī lieliem ceļojumu rīkotājiem, kuri pēc tam šo aprīkojumu īrē turīgiem klientiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ

Infiniti Q70 tiek atsaukts dzenskrūves vārpstas dēļ
Infiniti Q70 ir pakļauti spēcīgai atsaukšanai nopietnu dzenskrūves vārpstas problēmu dēļ. Un, lai gan kopējais automašīnu skaits ar bojātu daļu ir mazs - tikai 36 gabali, šīs darbības traucējumu līmenis ir patiešām nopietns. Kopumā parunāsim par visu sīkāk.

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo
Jaunais kompaktais krosovers Volkswagen Taigo gaidāms līdz šī gada beigām. Modelim ir daudz kopīga ar jau tirgū esošajiem Taigun un Bentayga, taču tam ir harizmātiskāks dizains un interesants tehniskais aprīkojums. Iepriekšēja pasūtīšana automašīnai jāsāk rudens sākumā.

Pārskats par elektrisko automašīnu Porsche Taycan 4S

Pārskats par elektrisko automašīnu Porsche Taycan 4S
Porsche Taycan 4S radīja slampu pasaules sabiedrībā. Tik elektromobiļus pasaule vēl nav redzējusi! Skaista, spēcīga un moderna - tā jūs varat īsi raksturot šī modeļa ārējo un iekšējo pasauli. Nu, ja pamatīgāk, tad šis sedans patiešām raugās nākotnē un paver mums ceļu uz saviem pievilcīgajiem attālumiem.
banner2