Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Ātra un dinamiska Voyah Free ar Maserati izskatu

  |
07.05.2023
/ Skati: 1112

Ķīniešu krosovera izskata izstrāde tika veikta sadarbībā ar itāļu māksliniekiem no "Italdesign Giugiaro", kuru rokas spēja sasniegt luksusa stilu Maserati tēlā. Ir atpazīstams hromētais režģis, kas pārklāts ar vertikālām svītrām, un otrādi apgriezts bagāžnieka pjedestāls — kaut kas starp Maserati un Porsche Cayenne, pateicoties plašajai aizmugures optikai visā automašīnas virsbūves horizontālajā daļā.

Brauciena laikā salonā dzirdams tikai premium klases klusums, ko dažkārt pārtrauc sajūsmināti izbrīna izsaucieni no spidometra adatas. Jaunums viegli pārsniedz atzīmi 100 km / h tikai 5 sekundēs, kas ir diezgan salīdzināms ar pašreizējo sporta automašīnu īpašībām.


Voyah Free ir 680 zirgspēki un divi elektromotori uz katras ass – priekšējā un aizmugurējā. Izveicīga dinamika netraucē "ķīniešu" vienmērīgajai plūsmai, lieliskajai vadāmībai, kā arī greznuma sajūtai no ārpuses. Ir daudz funkcionalitātes, kas vizuāli demonstrē visas elektriskā transportlīdzekļa pieejamās iespējas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Budžets Skoda Slavia sāka ražošanu

Budžets Skoda Slavia sāka ražošanu
Tirgus budžeta segmentu pārstāv neskaitāmi sedani un krosoveri, kurus dažādi ražotāji kūc kā karstmaizes. Visveiksmīgākā šajā jomā ir Skoda, kurai ir liela pieredze darbā ar modeļiem par pieņemamu cenu. Šo ziņu ietvaros mēs runāsim par jauno Skoda Slavia, kas tika sākta ražošanā tikai pagājušajā mēnesī.

Volkswagen Transporter furgona vēsture

Volkswagen Transporter furgona vēsture
Pasaulslavenajam Volkswagen Transporter furgonam ir ārkārtīgi interesanta vēsture. Modelis ir parādījies ļoti daudzās filmās, un tas bija arī daudzos Eiropas, Amerikas un Austrālijas šoferos, kā rezultātā tas ieguva kulta statusu. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim par šī furgona vēsturi, kā arī pieminēsim tā mūsdienu iemiesojumu.

Ir zināms, kāds būs Ford Tourneo Courier 2024 pārdošanas sākumā

Ir zināms, kāds būs Ford Tourneo Courier 2024 pārdošanas sākumā
Pēc kravas Transit Courier amerikāņi iepazīstināja ar 2024. gada Ford Tourneo Courier pasažieru furgona izlaiduma versiju, kas līdzīgi būs aprīkots gan ar benzīna, gan elektrodzinēju. Neskatoties uz “papēža” ārējo līdzību ar kravas interpretāciju, atšķirības ir gan ārējā, gan iekšējā apdare.
banner2