Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Pārskats par SUV Honda CR-V

  |
07.04.2021
/ Skati: 1147

Uzņēmums Honda jau sen ir ierakstījis savu vārdu autobūves vēsturē, un tā modeļi ir arvien pieprasītāki visā pasaulē. Šajā pārskatā mēs pievērsīsimies Honda CR-V modelim, kas ir jaunās paaudzes krosovers, ko pārstāv perfekts tehniskais aprīkojums un ļoti patīkams dizains.

Automašīna izskatās patiešām laba, ņemot vērā, ka citi Honda modeļi, atklāti sakot, nespīd ar īpašiem dizaina priekiem. Šeit jūs varat redzēt formu gludumu, pareizās proporcijas un eiropieša acīm patīkamus liekumus. Kopumā jūs varat ievietot šādu krosoveru savas mājas pagalmā bez kauna.


Tehniski modelis ir aprīkots ar plašu benzīna dzinēju klāstu, kuru kopējā jauda nepārsniedz 150 ZS. Šķiet, ka krosoveram tas nav tik daudz, bet pilnīgi pietiekami. Turklāt neaizmirstiet par šī ražotāja motoru lielisko uzticamību, kuriem ir ļoti liels darbības rādiuss.

Tā rezultātā Honda ieguva patiešām vērtīgu un modernu automašīnu ar augstas kvalitātes salonu, kas pildīts ar elektroniku, pienācīgu motoru līniju un pieņemamu izskatu. Mēs esam pārliecināti, ka šis krosovers noteikti atradīs savu pircēju!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru
Interesantas ziņas nāca no ASV, kur veiksmīgi notika vēl viena retu un dārgu automašīnu izsole. Mēs runājam par Bareta-Džeksona notikumu, kuru vainagoja vēl viens rekords. Tās pabeigšanas laikā automašīnas tika pārdotas par 105 miljoniem ASV dolāru, kas ir absolūta vēsturiska figūra.

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju

Mercedes-AMG iepazīstina ar 800 ZS hibrīddzinēju
Mercedes-AMG, oficiālā tūninga studija, kas strādā ar pazīstamu vācu koncerna automašīnām, ziņoja par vēl vienu panākumu. Šoreiz AMG burvji izgudroja jaudīgu hibrīddzinēju, kas ražo līdz 800 ZS. vilces spēks. Jaunais motors tiks uzstādīts uz AMG GT modeļa, kurš paātrinājuma dinamiku saņems mazāk nekā trīs sekundēs.

Subaru attīstības vēsture

Subaru attīstības vēsture
Subaru ir japāņu vieglo automašīnu ražotājs, kas izcēlās 90. gadu sākumā. Tieši šajā periodā šīs markas automašīnas pārpludināja Eiropas un Amerikas tirgus, un viņi sāka runāt par Japānas automobiļu rūpniecību visā pasaulē. Šajā rakstā galvenā uzmanība tiks pievērsta šī uzņēmuma attīstības vēsturei, kā arī tā kāpumiem un kritumiem.
banner2