Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Pazemīgs Viens pirmais krosovers ar saules enerģiju

  |
07.04.2021
/ Skati: 1271

Unikālais crossover Humble One tiks izlaists 2024. gadā. Jaunums tika prezentēts pagājušajā gadā, taču modeļa sērijveida ražošana joprojām ir pietiekami tālu. Atbildīgais par automašīnas izstrādi ir Kalifornijā bāzēts jaunuzņēmums Humble Motors, kurš ir izvirzījis vērienīgu mērķi - izlaist pasaulē pirmo sērijveida automašīnu, kas darbojas ar saules enerģiju.

Mašīna jāpārklāj ar 7,65 kv.m. saules paneļi, kas tiks izvietoti, kur vien iespējams. Uz jumta, sānu sēdekļu atzveltnēm, durvīm un pat īpašiem ievelkamiem spārniem, kas nolocīsies stāvēšanas laikā. Šajā gadījumā jaudas rezervei vajadzētu pietikt 97 kilometriem.


Protams, vēl nav precīzi zināms, kā šī automašīna pārvietosies un kāds maksimālais ātrums būs pieejams autovadītājiem, taču uzņēmuma direktors apliecina, ka krosovers dinamikā neatšķiras no mūsdienu elektromobiļiem un var lepoties ar diezgan salīdzināmām īpašībām.

Ja šis projekts patiešām nenonāks apakšā, bet nonāks attīstības un ražošanas pēdējā posmā, mēs redzēsim jaunas ēras sākumu vieglo automašīnu vēsturē. Varbūt nākotnē nevajadzēs uzpildīt automašīnas pat no augstsprieguma uzlādes stacijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Pārskats par elektrisko automašīnu Porsche Taycan 4S

Pārskats par elektrisko automašīnu Porsche Taycan 4S
Porsche Taycan 4S radīja slampu pasaules sabiedrībā. Tik elektromobiļus pasaule vēl nav redzējusi! Skaista, spēcīga un moderna - tā jūs varat īsi raksturot šī modeļa ārējo un iekšējo pasauli. Nu, ja pamatīgāk, tad šis sedans patiešām raugās nākotnē un paver mums ceļu uz saviem pievilcīgajiem attālumiem.

Interesantas sporta automašīnas no BMW

Interesantas sporta automašīnas no BMW
BMW specializējas premium klases automobiļu segmentā un reti ražo reālas sporta automašīnas, kas varētu stāvēt vienā līmenī ar Ferrari produktiem. Tomēr vēsture zina vairākus interesantus modeļus, kas agrāk ir veiksmīgi konkurējuši ar iepriekš minēto itāļu zīmolu. Turklāt BMW joprojām ražo vairākas labas sporta automašīnas, kas ir pelnījušas jūsu uzmanību.

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru

GMC Hummer EV pikaps tika pārdots par 2,5 miljoniem ASV dolāru
Interesantas ziņas nāca no ASV, kur veiksmīgi notika vēl viena retu un dārgu automašīnu izsole. Mēs runājam par Bareta-Džeksona notikumu, kuru vainagoja vēl viens rekords. Tās pabeigšanas laikā automašīnas tika pārdotas par 105 miljoniem ASV dolāru, kas ir absolūta vēsturiska figūra.
banner2