Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Mūsdienīgs elektriskais krosovers Li L9 ar iespaidīgu diapazonu

  |
04.04.2023
/ Skati: 1113

Li Xiang krosovers Li L9 ir lielisks ģimenes auto, kas var lepoties ar vairāk nekā 1000 kilometru nobraukumu. Šis jaunums ir kļuvis par konkurentu tādiem auto kā BMW X7, Range Rover un Mercedez-Benz GLS. Li L9 ir aprīkots ar hibrīdelektrostaciju ar diviem elektromotoriem, kas spēj saražot līdz 448 zirgspēkiem.

Šīs automašīnas dizains ir veidots augsto tehnoloģiju stilā, un tam ir minimālistisks ārējo detaļu dizains. Vienas joslas gaismas optika, kas atgādina Porche Cayenne, un hromēti ieliktņi uz bufera, spoguļiem un logu rāmjiem piešķir šim auto elegantu izskatu. Automašīnas virsbūve sasniedz divu metru platumu un 5,2 metrus garu. Uz jumta ir tumšs lidara sistēmas vizieris.


Pēc testa brauciena rezultātiem kļuva skaidrs, ka braukt ar šo auto ir ērti un viegli, un elektriskie mehānismi ir ļoti ērti. Taču patiesais ieguvums no lielu uzmanību saņēmušā drona nav acīmredzams. Jebkurā gadījumā automašīna saņēma stabilu pozitīvu vērtējumu par savu novatorisko, tehnoloģisko un moderno dizainu, kā arī par atsauci uz premium.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Vairāk dāvanu no Hyundai

Vairāk dāvanu no Hyundai
Ziemassvētku brīvdienu priekšvakarā Hyundai Motors Ukraine nolēma savus klientus iepriecināt ar patīkamām dāvanām. Tagad kļuvis vēl vienkāršāk kļūt par īpašnieku vienam no zīmola populārākajiem auto – gandrīz visā modeļu klāstā ir īpaši cenu piedāvājumi.

Lexus RX modeļa stāsts

Lexus RX modeļa stāsts
Mazais kompaktais krosovers Lexus RX oficiālās pirmizrādes laikā atstāja lielu iespaidu uz sabiedrību. Tik maza izmēra premium klases automašīna sākumā izraisīja neizpratni un pēc tam veselu virkni jautājumu. Tomēr, kad sabiedrība labāk iepazina jauno produktu, emocijas krasi mainījās, jo modelis izrādījās īsts atradums!

Ir zināms, kāds būs Ford Tourneo Courier 2024 pārdošanas sākumā

Ir zināms, kāds būs Ford Tourneo Courier 2024 pārdošanas sākumā
Pēc kravas Transit Courier amerikāņi iepazīstināja ar 2024. gada Ford Tourneo Courier pasažieru furgona izlaiduma versiju, kas līdzīgi būs aprīkots gan ar benzīna, gan elektrodzinēju. Neskatoties uz “papēža” ārējo līdzību ar kravas interpretāciju, atšķirības ir gan ārējā, gan iekšējā apdare.
banner2