Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Lexus RX modeļa stāsts

  |
07.04.2021
/ Skati: 1219

Mazais kompaktais krosovers Lexus RX oficiālās pirmizrādes laikā atstāja lielu iespaidu uz sabiedrību. Tik maza izmēra premium klases automašīna sākumā izraisīja neizpratni un pēc tam veselu virkni jautājumu. Tomēr, kad sabiedrība labāk iepazina jauno produktu, emocijas krasi mainījās, jo modelis izrādījās īsts atradums!

Automašīna tika prezentēta tālajā 1997. gadā, kad Čikāgas izstādē Lexus plaši prezentēja vairākus savus jaunos produktus. Tajā laikā RX bija aprīkots ar labu V6 motoru ar 220 spēkiem, neatkarīgu balstiekārtu un ļoti ērtu salonu, kas līdz galam bija pildīts ar modernu elektroniku.


Tad automašīna dabiski attīstījās otrās paaudzes veidā, kas dzima 2003. gadā. Šī paaudze palika atmiņā ar pieejamo dzinēju klāsta paplašināšanu, atjauninātu interjeru, kā arī ar modernizētu izskatu, kas ļoti iecienīja plašu vadītāju masu.

Jaunākā modeļa paaudze tiek ražota kopš 2008. gada un joprojām ir aktuāla, jo Lexus regulāri atjauno savu RX saimi. Automašīna ir kļuvusi vēl ērtāka, uzticamāka un reprezentablāka.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo

Gada beigās gaidāms krosovers Volkswagen Taigo
Jaunais kompaktais krosovers Volkswagen Taigo gaidāms līdz šī gada beigām. Modelim ir daudz kopīga ar jau tirgū esošajiem Taigun un Bentayga, taču tam ir harizmātiskāks dizains un interesants tehniskais aprīkojums. Iepriekšēja pasūtīšana automašīnai jāsāk rudens sākumā.

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku

Trīsritenis Daymak Spiritus priecēs jūs ar dinamiku
Toronto dibinātais uzņēmums Daymak ir bijis tirgū veselas divas desmitgades. Šīs organizācijas produktus pārstāv dažādi trīsriteņu modeļi, kas mūsdienās ir ļoti perspektīvs transportlīdzekļa tips. Nesen uzņēmums iepazīstināja ar citu modeli, kam ir pārsteidzoša dinamika.

Pārskats par SUV Honda CR-V

Pārskats par SUV Honda CR-V
Uzņēmums Honda jau sen ir ierakstījis savu vārdu autobūves vēsturē, un tā modeļi ir arvien pieprasītāki visā pasaulē. Šajā pārskatā mēs pievērsīsimies Honda CR-V modelim, kas ir jaunās paaudzes krosovers, ko pārstāv perfekts tehniskais aprīkojums un ļoti patīkams dizains.
banner2