Auto ziņas Atsauksmes Pārbaudes braucieni Auto jaunumi Video ziņas Interesanti raksti

Vairāk dāvanu no Hyundai

  |
29.12.2022
/ Skati: 1169
Ziemassvētku brīvdienu priekšvakarā Hyundai Motors Ukraine nolēma savus klientus iepriecināt ar patīkamām dāvanām. Tagad kļuvis vēl vienkāršāk kļūt par īpašnieku vienam no zīmola populārākajiem auto – gandrīz visā modeļu klāstā ir īpaši cenu piedāvājumi.

Populāro Hyundai Getz maksimālajā komplektācijā varat iegādāties par 117 900 grivnām, un Hyundai Tucson pilnpiedziņas SUV ir par 10 000 lētāks nekā parasti. Stilīgās Hyundai Sonata jaunākās modifikācijas izmaksas tagad ir no divsimt tūkstošu grivnu.Akcija būs spēkā līdz gada beigām, ja vien automašīnas ar atlaidēm netiks izpārdotas agrāk. Šobrīd Hyundai Motors Ukraine dīleru tīklā ir pārstāvēti 18 zīmola modeļi, un nākamgad pircējus gaida virkne jaunu produktu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Populārākais

Ātra un dinamiska Voyah Free ar Maserati izskatu

Ātra un dinamiska Voyah Free ar Maserati izskatu
Ķīniešu krosovera izskata izstrāde tika veikta sadarbībā ar itāļu māksliniekiem no "Italdesign Giugiaro", kuru rokas spēja sasniegt luksusa stilu Maserati tēlā. Ir atpazīstams hromētais režģis, kas pārklāts ar vertikālām svītrām, un otrādi apgriezts bagāžnieka pjedestāls — kaut kas starp Maserati un Porsche Cayenne, pateicoties plašajai aizmugures optikai visā automašīnas virsbūves horizontālajā daļā.

Visu laiku efektīvākā auto pārdošana un veiksmīgākā iegāde Latvijā dalder.lv

Visu laiku efektīvākā auto pārdošana un veiksmīgākā iegāde Latvijā dalder.lv
Auto nozarē vienmēr mums bijusi iespēja iepazīties ar īpaši inovatīvām un efektīvām reklāmas kampaņām. Interesanti, ka tieši ar auto mārketingu saistās viena no visu laiku labākajām reklāmām - Deivida Ogilvija rakstītā Rolls-Royce kampaņa.

Chery Tiggo 3 saņēma "jaunu" izdevumu

Chery Tiggo 3 saņēma
Kompaktais krosovers Chery Tiggo 3 parādījās Ķīnā tālajā 2005. gadā. Savas pastāvēšanas laikā modelis piedzīvojis pāris paaudžu maiņas, kā arī vairākus pārveidojumus, paspējot iemīlēt daudzus auto īpašniekus. Tajā pašā laikā par kanonisku tiek uzskatīta otrā krosovera paaudze, kas sērijā tika izlaista 2012. gadā.
banner2